Menu główneSolidus Solutions Board BV, The NetherlandsSolidus Solutions Board B.V., NL

 

Solidus Solutions Board B.V., NL jest wiodącym producentem wysokiej jakości tektury litej, kaszerowanej, mającej niezliczoną ilość rozmaitych zastosowań, w wielu dziedzinach przemysłu. Można z niej wytwarzać różnego rodzaju materiały biurowe,  puzzle, gry planszowe, luksusowe opakowania i pudła, displeje, tacki na żywność i opakowania na świeże produkty. Poprzez dążenie do osiągnięcia sprawności i doskonałości w produkcji i usługach, staliśmy się firmą renomowaną pod względem niezawodności dostaw, krótkich terminów realizacji, szybkiej i elastycznej organizacji oraz wspaniałej proporcji między ceną a wykonaniem.


Wspomagające, sprytne rozwiązania

 Bazując na szerokim programie produkcji, połączonym z wszechstronnością zastosowań tektury litej oraz wieloletnim doświadczeniem, możemy odpowiadać na specyficzne życzenia i wymagania naszych klientów. Ściśle współpracujemy z naszymi odbiorcami, celem stworzenia jak najbardziej wydajnego sposobu wykonania ich końcowych produktów.


Charakterystyka standardowych produktów:

  • Przetwarzalność: pracując w ściśle określonych warunkach technicznych, nasza tektura może być poddana szybkiej i bezproblemowej obróbce.
  • Wszechstronność: dostarczamy tekturę wg. grubośc, gramatury, w arkuszach - również przyciętych według życzenia klienta - oraz w rolach.
  • Utylizacja: wszystkie nasze produkty są w 100% przetwarzalne (ISO 14001:2004)

Z dumą prezentujemy nasze grupy produktów:  

 

 
 
     

 Grupa PACKLINE:


   
 
 

 


Więcej informacji patrz: www.solidus-solutions.com