Menu główneO nasAgencja Sprzedaży Papieru i Kartonu „PODOLSKA” działa aktywnie od 1990 roku. Jak wiele nowo powstałych firm w tym okresie, borykaliśmy się z różnymi problemami, zwłaszcza natury technicznej, które dzisiaj mogą wywołać tylko uśmiech na twarzy.

Czyż nie śmieszy obecnie fakt, iż niezwykle trudno było „zdobyć” linię telefoniczną; połączenia międzymiastowe należało zamawiać przez nie zawsze uprzejmą panią w centrali, a rozmowy zagraniczne były prawie nie do zrealizowania….

Pierwsze zamówienia do fabryk pisaliśmy za pomocą dalekopisu = teleksu, a poczta (dzisiaj TP) zabraniała podłączenia telefaksu…, bo przeszkadzało to w realizacji połączeń…!

Te czasy wcale nie są tak odległe jak się nam obecnie wydaje, ale to właśnie szybki postęp techniczny sprawił, iż od tego okresu dzielą nas „miliony lat świetlnych”…!

Tak…, dzisiaj bez „komórki”…laptopa…Internetu…, i innych wspaniałych, technicznych udogodnień i wynalazków nasze biura nie mogłyby już funkcjonować, ale nie możemy zapomnieć, iż kluczem do sukcesu jest połączenie tradycji z nowoczesnością.

 Oto właśnie MY :-)

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tacy właśnie jesteśmy: tradycyjni i nowocześni. Tradycyjni w podejściu do klienta, w zaangażowaniu w jego problemy związane z poszukiwaniem odpowiedniego produktu, dopasowaniem się do jego wymagań i potrzeb. Dla nas klient nadal jest na pierwszym miejscu i sprawia nam to wielką radość, jeśli zaoferujemy nie tylko najlepszy i najbardziej ekonomiczny produkt, ale ku jego zadowoleniu, zapewnimy profesjonalną i szybką obsługę.

 Nasza nowoczesność wynika z faktu, iż mamy w naszej ofercie asortymenty, które czasem jeszcze w Polsce nieznane, wyprzedzają rozwój technologiczny i sprawiają, iż klienci mogąc odejść od masowej produkcji a co za tym idzie, stałej walki cenowej, są w stanie, w oparciu o zastosowanie specjalnego podłoża, wykreować coś całkiem nowego, tworząc własną niszę, w której mogą realizować szczególne zlecenia i projekty dla swoich klientów!


Nasze produkty pomagają budować Twój sukces!